ایزوگام هرگز

جایگزین ایزوگام با متد جدید

پخش ویدیو

عایق آب بند شفاف نانو

از این عایق در بسیاری موارد نظیر عایق بندی استخرها، سرویس های بهداشتی، بناهای هنری، مخازن، آشپزخانه، نمای ساختمان، تاسیسات صنعتی، سد، سونا و جکوزی و بسیاری موقعیت های دیگر میتوان استفاده کرد.

نحوه استفاده از عایق آب بند شفاف نانو

استفاده از این محصول بسیار ساده میباشد و فقط کافیست که پیش از شروع کار آب بندی، سطح را تمیز و پاک نمایید و از خشک بودن سطح مورد نظر اطمینان حاصل بکنید و سپس عایق آب بند شفاف نانو را توسط ابزاری مثل پیسوله، دو بار و طی فاصله‌ زمانی بر روی سطح اعمال نمایید.

پاک کردن سطح

خشک کردن سطح

عایق بندی نانو

مقالات مرتبط

عایق آب بند شفاف نانو چیست و چه کاربردی دارد؟

هنگام ساخت و ساز بناهایی که در معرض رطوبت و نفوذ آب قرار دارند، یکی از پر اهمیت ترین نکاتی که باید رعایت شود، آب بندی اصولی با استفاده از مواد و مصالح مناسب است. بسیاری از موادی که ماهیتی نفوذپذیر دارند و بافت آنها بافتی متخلخل است، با قرار گرفتن در مجاورت آب و رطوبت به سادگی آنها را به درون خود جذب می کنند.

پودر آنی گیر، متریالی نوین و پرکاربرد

پودر آنی گیر یکی از متریال های نوین است که برای پوشاندن هر نوع درز و شکاف استفاده می شود. در یک پروسه زمانی ممکن است شکاف یا ترک هایی در سازه و بنا ظاهر شود که این درز ها باعث ایجاد نشتی آب یا هر سیال دیگر می شود که به همین جهت انتخاب متریال و روشی که بتوان به بهترین شکل سازه را بازسازی کرد از اهمیت بسزایی برخوردار است.

نظرات مشتریان ما

بدلیل مشکلات خاصی که تویه ساختمون ما وجود داره ، مدت ها بود که مشکل نم داشتن دیوارهای حموم و دستشویی عذابم میداد که بعد از استفاده از این محصول نانو مشکلم برای همیشه حل شد.
خانم باقری
معلم
من در شمال ایران ساکن هستم و سالهاست درگیر مشکل نم کشیدن دیوارها و خراب شدن وسایل خونه هستم تا اینکه به صورت اتفاقی با عایق آب بند نانو آشنا شدم و مشکلم برای همیشه رفع شد.
خانم اکبری
خانه دار
این محصول واقعا برای مشکل من مثل یک معجزه بود، استخری رو که هر کاری میکردم هر چند وقت یکبار نیاز به عایق بندی داشت رو با عایق نانو عایق بندی کردم و دیگه خبری از رطوبت و نم نیستش.
آقای کریمی
معمار

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید